ateliér pre pekné bývanie

Ateliér pre pekné bývanie ED-A Design sa nachádza na Považí, v centre Považskej Bystrice. Svoje služby v oblasti interiérového návrhárstva ponúka klientom z celého Slovenska už od roku 2008, keď som sa po ukončení štúdií na Bedfordskej univerzite a praxi v londýnskom architektonickom ateliéri NPS rozhodla vrátiť domov na Slovensko, založiť interiérové štúdio a využiť  skúsenosti a praktiky nadobudnuté v sofistikovaných architektonických kanceláriách jednej z najkrajších  metropol sveta v Londýne.

Cieľom nášho Ateliéru pre pekné bývanie je vytvoriť Vám očarujúce prostredie domova, kancelárie, či obchodného priestoru, ktoré bude spĺňať Vaše individuálne nároky na dizajn a funkčnosť a naša spoločná snaha vyústi v príjemnú modernú a elegantnú konštrukciu pavučiny Vašich snov.

Každý projekt je individuálny, neexistuje šablóna na ten naj-naj interiér, všetko je to súhra našich a klientovych nálad, pocitov a v neposlednom rade samozrejme finančných možností investora.

Nie vždy je to jednoduchá úloha, zorientovať sa v spleti ponúk interiérových doplnkov a zariadení. Naladiť a zorchestrovať symfóniu Vašich predstáv  do želanej podoby dá zabrať aj skúsenému profíkovi…..

Napriek vysokým nárokom môžeme vyhlásiť, že nám sa to darí, o čom svedčí množstvo našich spokojných klientov. Týmto Vám všetkým zároveň ďakujeme za prejavenú dôveru a odporúčania a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

 

Naše motto:

Akokoľvek slávny a známy dizajnér je zlý radca, pokiaľ nevie alebo nechce zakomponovať Vaše požiadavky do procesu tvorby príbytku, v ktorom sa budete cítiť bezpečne, útulne a ako sa zvykne hovoriť, Ako doma „